کلیسای شهر کلن

کلیسای شهر کلن دومین کلیسای بلند در کشور آلمان و سومین کلیسا در جهان است. ارتفاع برج های کلیسای جامع کلن 157 متر است و در سال 1996 در لیست سازمان جهانی یونسکو قرار گرفت. ساخت این کلیسا در سال 1248 میلادی با معماری گوتیک آغاز شد و در حال سال 1880 میلادی بعد از گذشت 6 قرن به پایان رسید.

در زمان جنگ جهانی دوم کلیسای کلن مورد اصابت بمب های جنگی قرار گرفت و به شدت آسیب دید و اما به طور کامل ویران نشد. پس از اتمام جنگ کار مرمت و بازسازی این بنا آغاز شد و در سال 1956 به پایان رسید. بعد از مرمت کلیسا تغییراتی کوچک در ظاهر ساختمان نسبت به بنای قبلی ایجاد شد. پنجره ای بزرگ و زیبا در قسمت شرقی کلیسا قرار داده شد.

کلیسای کلن از نظر سبک معماری و هنر یک اثر خارق العاده به حساب می آید. تمامی قسمت های این کلیسا به وسلیه کنده کاری ها، مجسمه ها، نقاشی ها و ناودان های بسیار زیبا تزئین شده است.

جاذبه گردشگری کلیسای کلن

از زیباترین و جذاب ترین قسمت های کلیسا می توان به پنجره های بزرگ آن اشاره داشت. این پنجره ها در مجموع دارای 1 هکتار مساحت هستند. در کلیسا تابوتی به نام مغ های مقدس قرار دارد. مغ های مقدس در واقع سه شخصیتی هستند که حضرت مسیح را در کودکی ملاقات کرده اند. تابوت آنها را به وسیله طلا، نقره و جواهرات ساخته اند و بر روی آن سه تاج طلا قرار داده اند. این قسمت از کلیسا سالانه میزبان گردشگران متعددی است.

کلیسای شهر کلن

مقربه مغ های مقدس

از قدیمی ترین قسمت های کلیسای شهر کلن می توان به شیشه محل نگهداری مقبره مغ های مقدس اشاره کرد.

برای مشاهده و لذت بردن از منظره زیبای شهر و رود راین از برج های 100 متری کلیسا ابتدا باید از 533 پله عبور کنید. در هنگام عبور از پله ها شما میتوانید ناقوس های کلیسا را که 9 عدد هستند نیز مشاهده کنید. یکی از آنها که ناقوس سنت پیتر نام دارد و بزرگترین ناقوس نوسانی در دنیا است 24 تن وزن دارد.

 

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com