قلعه Neuschwanstein نوی شوان اشتاین از جاذبه های گردشگری آلمان در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده است. این قصر به دستور لودویگ دوم در شهر بایرن ساخته شد، در واقع او با ساخت این قلعه خود را سرگرم دنیای پر زرق و برق کرد، تا بتواند طعم تلخ شکست در جنگ هفت هفته اتریش پروس را فراموش کند و بتواند در رویای خود به عنوان یک شاه حقیقی و مستقل زندگی کند.

لودویگ دوم هرگز نتوانست بنای کامل شده نوی شوان اشتاین را ببیند. او در سال 1886 فوت کرد و تا سال 1892 برج های نهایی قلعه کامل نشده بودند. اما در عرض چند هفته بعد از مرگ او درب های قلعه به روی مردم باز شد و با استقبال بسیار زیادی مواجه شد. به طوری که امروزه نیز این مکان یک جاذبه توریستی در برلین آلمان می باشد.

قلعه Neuschwanstein با بیش از 1.5 میلیون بازدید کننده در سال یکی از پر بازدید ترین قلعه های گردشگری جهان به شمار می رود.

الهام بخش برای افسانه های دیزنی

این قلعه به سبب سبک معماری منحصر به فرد خود الهام بخش چندین فیلم بوده است. کمپانی دیزنی لند نیز از این قاعده مستثنی نبوده، در انیمیشن زیبای خفته از این قلعه برای بنای اصلی انیمیشن الهام گرفته شده است.

قلعه Neuschwanstein نوی شوان اشتاین

قلعه Neuschwanstein

چشم انداز قلعه

قلعه بر روی کوه های آلپ واقع شده است و چشم اندازه آن مانند یک افسانه با شکوه است. چشم اندازه قلعه بسیار با شکوه و زیبا است. زیبایی این چشم اندازه در فصل زمستان دو چندان می شود.

بنای داخلی

قلعه نوی شوان اشتاین هیچ وقت کامل نشد. در نقشه اولیه این قلعه 200 اتاق داخلی برای مهمانان، خدمه، تدارکات و بردگان در نظر گرفته شده بود. اما به علت ناقص ماندن ساخت بنا تنها 14 اتاق و سالن در این بنا کامل شد که تمامی این اتاق ها به بهترین شکل تزئین شده اند.

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com