شهر هامبورگ آلمان

شهر هامبورگ آلمان یکی از 16 ایالت این کشور است و دومین شهر بزرگ آلمان محسوب میشود. هامبورگ آلمان یک شهر تاریخی است که از زمان قرون وسطی نقش مهمی در امر تجارت جهانی داشته و به عنوان یک شهر ثروتمند در اروپا شناخته شده است. هامبورگ باعث می شود که یک پیوند مهم بین دریایی و شبکه ای از آبراه های داخلی و جزایر متعدد آلمان ایجاد شود. هامبورگ بر روی رود البه قرار گرفته است و از تقاطع الستر و بیله تشکیل می شود. آب و هوای این شهر تحت تاثیر اقیانوس اطلس قرار گرفته و اقیانوسی است. 

هامبورگ دارای مساحت 755 کیلومتر مربع است و دارای 1770291 نفر جمعیت می باشد.

 جاذبه های گرشگری در شهر هامبورگ آلمان

هامبورگ علاوه بر داشتن مرکز حمل و نقل عمومی، یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و تجاری اروپا و همچنین یک مقصد مهم توریستی است. یکی از جذاب ترین جاذبه های هامبورگ بندر تاریخی آن است که در قلب شهر قرار دارد. این بندر بعد از بندر روتردام دومین بندر بزرگ اروپا است. مساحت این بندر 7200 هکتار است و 950 بندر در 178 کشور را به یکدیگر متصل میکند. بندر هامبورگ به وسیله 130 پل به جزایر رودخانه البه متصل میشود. 

سیستم حمل و نقل شهر هامبورگ یکی از بهترین وسیله ها برای جابجایی در شهر و دیدن جاذبه های گردشگری هامبورگ است. شما با استفاده از اتوبوس ها و ترن ها میتوانید به راحتی از نقط مختلف این شهر دیدن کنید. با استفاده از یک هامبورگ کارت می توانید به صورت نامحدود به حمل و نقل عمومی و همچنین تخفیف تورهای شهرستان ها، بندر، موزه ها و جاذبه های دیگر دسترسی داشته باشید.

علاوه بر سیستم حمل و نقل عمومی شرکت های اجاره اتومبیل نیز در مناطق مختلف شهر حضور دارند. یکی دیگر از گزینه های گردش در شهر استفاده از دوچرخه است، با استفاده از دوچرخه میتوانید از مناطق حومه هامبورگ که به طرز عجیبی زیبا و چشم نواز است دیدن کنید.

از جاذبه های گردشگری این شهر میتوان به انواع موزه ها، کشتی های تاریخی، کلیسا، ساختمان هایی با بافت های تاریخی و مناظر زیبا و شگفت انگیز اشاره کرد.

کلیساهای معروف هامبورگ

کلیسای سنت میشل: این کلیسا بزرگترین کلیسای شهر هامبورگ آلمان و یکی از نشانه های اصلی شهر است. برترین ویژگی این کلیسا مناره 132 سانتی متری آن با روکش مسی است. بنای فعلی کلیسا سومین ساختمان آن است. کلیسای سنت میشل اولین بار در سال 1750 بر اثر صاعقه و رعد و برق تخریب شد و دومین بار در سال 1906 به علت آتش سوزی نابود شد.  

شهر هامبورگ آلمان

کلیسای سنت پتری: این کلیسا قدیمی ترین کلیسای شهر هامبورگ است و یکی از 5 کلیسای اصلی می باشد که خط افقی شهر را تعریف می کنند. امروزه این کلیسا به علت موسیقی کلیسا به ویژه گروه کر باخ شناخته شده است.

شهر هامبورگ آلمان

کلیسای سنت جاکوب هامبورگ آلمان: این کلیسا متعلق به قرن 14 است و یکی از کلیساهای اصلی لوتری است. این کلیسا در طول جنگ جهانی دوم متحمل خسارت زیادی شده است و در سال 1963 بازسازی شده است. این کلیسا در مرکز شهر قرار دارد و ارتفاع برج آن 125 متر است.

شهر هامبورگ آلمان

کلیسای سنت کاتارین: این کلیسا سومین و قدیمی ترین کلیسای شهر هامبورگ آلمان است. سنت کاتارین ساخته شده در قرن 13 میلادی است. این کلیسا به کلیسای دریانوردان و ملوانان معروف است.

شهر هامبورگ آلمان

کلیسای سنت نیکولای شهر هامبورگ: این کلیسا یکی از پنج کلیسای قدیمی لوتری هامبورگ است. این کلیسا در سال 1842 به علت آتش سوزی کاملا ویران شد. امروز بقایای این کلیسا به عنوان یادبود قربانیان جنگ محلی برای مشاهده گردشگران می باشد.

کلیسای سنت نیکولای

کلیسای سنت مارین شهر هامبورگ آلمان: این کلیسا در سال 1893 ساخته شده است و نخستین خانه عبادت کاتولیک رم است که پس از اصلاحات هامبورگ ساخته شده است.

کلیسای سنت مارین

 

 

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com