شهر برلین آلمان

شهر برلین بزرگ ترین شهر آلمان از لحاظ مساحت و جمعیت پایتخت این کشور است و یکی از 16 ایالت کشور آلمان می باشد. برلین بزرگ ترین و تاریخی ترین ایالت آلمان است. مساحت این شهر 899 کیلومتر مربع و ارتفاع آن از سطح دریا 34 متر ثبت شده است.

جمعیت شهر برلین تا سال 2017 سه میلیون و هفتصد هزار نفر ثبت شده است.

برلین به علت پوشش جنگلی و پارک های متعدد خود یکی از رکورد های دنیا را در زمینه فضای سبز به نام خود ثبت کرده است. 44 درصد پوشش این شهر جنگلی و سبز است.

برلین به علت جاذبه های فرهنگی و تفریحی به یکی از شهر های توریستی جهان تبدیل شده است.

مکان های دیدنی شهر برلین آلمان

ساختمان Reichtag: در سال 1871 زمانی که دولت فدرال آلمان تصمیم گرفت برلین را پایتخت خود اعلام کند، ساختمان رایشتاگ را به عنوان مکانی برای استقرار دولت اعلام کرد. این ساختمان در سال 1933 به علت آتش سوزی تخریب شد اما در سال 1970 مجدد بازسازی شد. بازدیدکنندگان می توانند از گنبد شیشه ای ساختمان شاهد شلوغی شهر باشند و از آن لذت ببرند.

شهر برلین آلمان

دروازه براندنبورگ شهر برلین: بدون شک، دروازه براندنبورگ از نظر جذابیت امضای برلین است. این دروازه با نماد ارابه 4 اسب خود اولین سازه نئوکلاسیک برلین است که در سال 1971 برای پادشاه فردریش ویلهم ساخته شد. در ساخت این دروازه از بنای آکروپلیس آتن الگو برداری شده است.

شهر برلین آلمان

میدان Gendarmenmarket: این میدان یکی از جالب ترین جاذبه های دیدنی شهر برلین است. در اطراف این میدان سه ساختمان مهم به نام های Konzerthaus، کلیسای جامع فرانسوی و کلیسای جامع برلین قرار دارد. این میدان در قرن 17 ساخته شده و به علت قرار گیری هنگ ژاندارمری در آن نام Gendarrmenmarket نام گرفته است.

شهر برلین آلمان

قصر شارلوتنبورگ: این کلیسا با گنبد با شکوه خود نمونه ای قابل توجه از معماری قرن 19 است. ارتفاع گنبد این کلیسا 75 متر است و ناقوس آن متعلق به سال 1532 میلادی است. کلیسای برلین بزرگترین کلیسای این شهر است.

قصر شارلوتنبورگ

قصر شارلوتنبورگ: این قصر در مرکز شهر قرار دارد. این قصر در سال 1746 ساخته شده و از مهمترین ویژگی های این بنا می توان به گنبد عظیم 50 متری ساختمان اصلی و باغ بزرگ پرتقال آن اشاره داشت.

قصر شارلوتنبورگ

جزیره موزه شهر برلین: این مکان یکی از سایت های میراث جهانی یونسکو است و از مهم ترین مراکز نمایشگاهی شهر می باشد. جزیره موزه شامل چندین موزه از جمله موزه قدمی، موزه نو، موزه پرگامون و گالری ملی می باشد.

جزیره موزه

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com