کار و اقتصاد

کار در آلمان

اگر شما کارت آبی اتحادیه اروپا آلمان را بدست آورده اید و اکنون کار خود را آغاز کرده اید و با شرایط موجود در آلمان سازگار شده اید، چند مورد دیگر برای کار در آلمان وجود دارد.

بیشتر بخوانید

اقتصاد آلمان

اقتصاد آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا است. آلمان از بنیان گذاران اتحادیه اروپا و حوزه یورو است. نمره آزادی اقتصاد آلمان 73.5 است. آزادی تجارت و آزادی سرمایه گذاری در آلمان بسیار قوی است.

بیشتر بخوانید

خودروسازی آلمان

برترین و برجسته ترین قطب صنعت خودروسازی در دنیا آلمان است. از آسیا تا آمریکا، ماشین های آلمانی جلوه ای از اطمینان، ایمنی و طراحی را به نمایش می گذارند.

بیشتر بخوانید

بزرگترین صنایع آلمان

صنعت تولید خودرو یکی از بزرگترین صنایع کشور آلمان است. آلمان دارای یک بازار اقتصادی توسعه یافته است. این کشور بزرگترین میزان رشد اقتصادی در اروپا و چهارمین در سطح جهانی است.

بیشتر بخوانید

شهرهای صنعتی آلمان

شهرهای صنعتی آلمان یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت از طریق کار و سرمایه گذاری هستند. آلمان سومین شهر صنعتی دنیا بعد از ایالت متحده و ژاپن است. آلمان دارای بالاترین میزان تولید ناخالص اسمی در جهان است.

بیشتر بخوانید

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com