مهاجرت تحصیلی

بورسیه های تحصیلی آلمان

بورسیه های تحصیلی آلمان یکی از روش های مناسب جهت اخد پذیرش در دانشگاه های آلمان می باشد. و با توجه به کیفیت آموزشی بالا یک مقصد آموزشی برای دانشجویان خارجی میباشد.

بیشتر بخوانید

ویزای تحصیل در آلمان

دانشجویان قبل از اقدام به مهاجرت تحصیلی نیازمند بررسی شرایط و دریافت مشاوره از مراکز معتبر مهاجرتی هستند. یکی از مهم ترین شرایط، اخذ ویزای تحصیلی میباشد.

بیشتر بخوانید

مهارت زبان آلمانی

در اکثر مقاطع تحصیلی آلمان، مهارت زبان آلمانی برای پذیرش در دانشگاه های آلمان مورد نیاز است. شما میتوانید مهارت های زبان آلمانی خود را با در نظر گرفتن آزمون زبان مانند TestDaF یا DSH ثابت کنید.

بیشتر بخوانید

تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

دکترای آلمان دارای شهرت برجسته ای است. موسسات تحقیقاتی آلمان، دانشگاه ها و شرکت ها از محققان بین المللی استقبال کرده و فرصتهای بسیار عالی به دانشجویان دکترا پیشنهاد می کنند.

بیشتر بخوانید

مرجع مشترک اروپایی زبان

“مرجعی از چارچوب مشترک اروپایی برای زبان ها  “(CEFR) توسط شورای اروپا ایجاد شده است. برای انجام این کار، CEFR معیارهای (درک مطلب، درک شنوایی، نوشتن و صحبت کردن) را مورد بررسی قرار داد و شش سطح صلاحیت را ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید

نوشتن انگیزه نامه تحصیلی

انگیزه نامه The motivation letter یا (“statement of purpose” نیز نام دارد)  نوشته ای است که در آن شایستگی حرفه ای و انگیزه شخصی خود را در مورد انتخاب یک رشته تحصیلی در یک دانشگاه برای تحصیل، توصیف می کنید.

بیشتر بخوانید

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com