شهرهای آلمان

شهر برلین

برلین یکی از 16 ایالت آلمان، از مهم ترین شهرهای آلمان از لحاظ جمعیتی و تاریخی میباشد که قدمت آن به قرن 13 برمیگردد. نام برلین در زبان ساکنان غرب اسلاوی به معنای باتلاق است.

بیشتر بخوانید

شهر هامبورگ

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان  با جمعیتی حدود 1.8 میلیون نفر و هشتمین شهر در اتحادیه اروپا است که از لحاظ جغرافیایی در شمال کشور آلمان قرار دارد.

بیشتر بخوانید

شهر مونیخ

شهر مونیخ مرکز ایالت باواریا (بایرن) در جنوب کشور آلمان و بر روی دشت های بایرن شمالی واقع شده است و جمعیتی حدود 1.5 میلیون نفر را در خود جای داده است.

بیشتر بخوانید

شهر اشتوتگارت

اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان با جمعیت 630 هزار نفر به عنوان مرکز تولید در جهان شناخته شده است. اشتوتگارت در تپه ها و رودخانه ی نکارو قرار است.

بیشتر بخوانید

شهر برمن

شهر برمن، یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت برمن می باشد. این شهر در پایین رود ورس، یکی از بزرگترین بنادر و مراکز تجارت دریایی در آلمان است.

بیشتر بخوانید

شهر دوسلدورف

شهر دوسلدورف مرکز ایالت نورد راین وستفالن در غرب کشور آلمان است. این شهر در نزدیکی کشور کلن و ساحل رودخانه راین قرار گرفته است. شهر دوسلدورف مرکز اداری و فرهنگی است.

بیشتر بخوانید

شهر هانوفر

شهر هانوفر مرکز ایالت فدرال ندرزاکسن، مکان مهمی در زمینه نمایشگاه های صنعتی و تجاری در قلب اروپا است. این شهر در کنار رودخانه راین قرار دارد.

بیشتر بخوانید

شهر آخن

آخن یکی دیگر از شهرهای آلمان است که در غربی ترین منطقه در آلمان قرار دارد. آخن در ایالت نوردراین وستفالن و در مرز بین آلمان، هلند و بلژیک واقع شده است.

بیشتر بخوانید

شهر دورتموند

دورتموند شهری در غرب آلمان واقع در ایالت نوردراین – وستفالن دارای مساحت 280 کیلومترمربع با جمعیتی حدود 585 هزار نفر و هشتمین شهر بزرگ آلمان است.

بیشتر بخوانید

شهر فرانکفورت

فرانکفورت بزرگترین شهر در ایالت هسن آلمان است که با مساحت 248 کیلومتر مربع، جمعیتی حدود 736 هزار نفر را در خود جای داده است. فرانکفورت شهر مرکزی کشور آلمان است.

بیشتر بخوانید

شهر کلن

کلن یک شهر دوهزار ساله، بر روی رود راین در غرب آلمان قرار دارد که رومی ها در سال 38 قبل از میلاد آن را ساختند. کلن چهارمین شهر بزرگ آلمان است.

بیشتر بخوانید

شهر لایپزیگ

شهر لایپزیگ آلمان یکی از شهرهای ایالت فدرال زاکسن و از شهرهای مهم و قدیمی شرق آلمان است. گوته شاعر آلمانی این شهر را پاریس کوچک لقب داده است.

بیشتر بدانید

شهر بن

شهر بن آلمان Bonn یکی از شهرهای ایالت نوردراین – وستفالن با جمعیتی حدود 318 هزار نفر، در 24 کیلومتری جنوب غربی شهر کلن و در نزدیکی رود راین واقع شده است.

بیشتر بخوانید

شهر دویسبورگ

شهر دویسبورگ واقع در غرب کشور آلمان و پنجمین شهر ایالت نوردراین – وستفالن بعد از کلن، دوسلدورف، دورتموند و اسن، با جمعیتی حدود 491 هزار نفر است.

بیشتر بخوانید

شهر بوخوم

شهر بوخوم یکی از شهرهای ایالت نوردراین وستفالن در آلمان است. این شهر در قرن 19 میلادی، یک شهر کشاورزی بود. امروزه بوخوم یک شهر علمی و فرهنگی است. 

بیشتر بخوانید

شهر درسدن

شهر درسدن پایخت ایالت ساکسونی آلمان است. این شهر در شرق آلمان در کنار رود الب است و در سال 1206 میلادی تاسیس شد.پیشرفت و رشد این شهر از قرن 19 آغاز شد. 

بیشتر بخوانید

شهر ویسبادن

ویسبادن Wiesbaden شهری در غرب آلمان مرکزی، در شمال شرقی ساحل رود راین و پایتخت ایالت هس است. جمعیت این شهر در سال 2018 ، 289 هزار نفر بوده است.

بیشتر بخوانید

شهر هایدلبرگ

شهر هایدلبرگ شهری با پیشینه ی بسیار قدیمی در ایالت بادن-ووتمبرگ در جنوب غربی آلمان و در کنار رود نکار قرار دارد. این شهر پنجمین شهر بزرگ ایالت است.

بیشتر بخوانید

شهر نورنبرگ

شهر نورنبرگ دومین شهر بزرگ در ایالت باواریا آلمان است. این شهر به خاطر دیوارهای قرون وسطایی و قلعه باستانی، کلیساهای گوتیک و بازار کریسمس معروف است.

بیشتر بخوانید

شهر فرایبورگ

شهر فرایبورگ در قسمت جنوب غربی ایالت بادن ووتمبرگ قرار دارد. شهر فرایبورگ در سال 1120 میلادی به عنوان یک شهر بازار آزاد تاسیس شد.

بیشتر بخوانید

شهر آگسبورگ

شهر آگسبورگ سومین شهر بزرگ بایرن و نیز یکی از قدمی ترین شهرهای آلمان است. این شهر توسط پادشاه امپراطور روم اگوستوس بیش از 2000 سال پیش تاسیس شده است.

بیشتر بخوانید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com