قوانین صادرات آلمان

قوانین صادرات آلمان

قوانین صادرات آلمان

برای قوانین صادرات به آلمان طبق ماده 161 قانون گمرک آلمان روند صادرات باید نظارت شود. این برای برنامه ریزی و نظارت بر انجمن (اتحادیه اروپا) و محدودیت های تجارت خارجی و ملی در صادرات کالاهای انجمن (کالاهائی که هنوز در گردش آزاد در اتحادیه اروپا هستند) طراحی شده است. روند صادرات در مورد کالاهای دیگر (کالای به غیر از کالای انجمن) نیز به شدت تحت نظارت قرار دارد، که این روند با یک روند گمرکی که دارای اهمیت ویژه برای اقتصاد کشور آلمان است، مرتبط می باشد.

لطفا توجه داشته باشید که صادرات کالاهای خاص، نیاز به مجوز ویژه دارد. (مانند کالاهای نظامی، کالاهای دوجانبه – نظامی و غیر نظامی)

دفتر ویژه ای برای این امر وجود دارد، اداره اقتصاد و کنترل صادراتی آلمان (آلمان تجارت و سرمایه گذاری) که این اداره مجوز واردات را صادر و اسناد را کنترل می کند، و این در مورد کالاهای خاص از کشورهای ثالث (کشورهای غیر اتحادیه اروپا) می باشد. کشورهای ثالث تنها تحت مجوز اتحادیه اروپا برای صادرات یا حمل و نقل (برای تحویل کالا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا ) مجاز می باشند. علاوه بر این بر اثر تحریم محدودیت های تجاری بیشتری ممکن است اعمال شود.

  میگریت جرمنی با توجه به نیازهای روزشمار همه متقاضیان و علاقه مندان به کار و زندگی، تحصیل، تجارت و اقامت در خارج از کشور و به ویژه اروپا و از جمله آلمان بر آن شده است تا با توجه به قوانین مختلف و راهکارهای گوناگون در این زمینه بعنوان مشاور و مجری این امر در کنار همه هموطنان گرامی بوده و از هیچ کوشش و تلاشی در این زمینه دریغ ننماید.

  آدرس

  ایران-تهران / آلمان-کلن

  تلفن

  تلفن های ایران-تهران:
  09195543314 (مشاوره تحصیلی)
  09195543314 (مشاوره اقامت و ثبت شرکت)
  09195543314 (مشاوره تجاری و بازرگانی)

  ساعت تماس : 10 صبح تا 16 بعد از ظهر

  تلفن های آلمان-کلن:

  ایمیل

  info@migrategermany.com